400SXC56MEFC25X20
CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400SXC56MEFC
400SXC56MEFC25X20 Hakkında
Rubycon 400SXC56MEFC25X20, 56 µF kapasitansı ve 400V nominal voltajı ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 448.5 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 390 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipinde olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve işaret işleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 448.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V