400SXC470MEFCSN35X45
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXC470MEF
400SXC470MEFCSN35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXC470MEFCSN35X45, 470µF kapasitansına ve 400V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu kondansatör, Radial Can - Snap-In paket türünde sunulmaktadır. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığı ile endüstriyel ve ticari güç kaynağı devrelerinde, filtreleme uygulamalarında ve genel elektronik cihazlarda kullanılabilir. 10 kHz'de 2.15A ve 120 Hz'de 1.87A ripple akım kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1505 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V