400SXC33MEFC22X20
CAP ALUM 33UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXC33MEFC
400SXC33MEFC22X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXC33MEFC22X20, 33 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür süresi garantilidir. ±20% tolerans aralığında, general purpose uygulamalar için tasarlanmış olan kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj özelliği sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir. 10 kHz'de 287,5 mA ve 120 Hz'de 250 mA ripple current kapasitesiyle yüksek frekanslı uygulamalara uygun bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 287.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V