400SXC330MEFC30X45
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXC330MEFC
400SXC330MEFC30X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXC330MEFC30X45, 330 µF kapasitansına ve 400 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile Through Hole uygulamalar için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Düşük frekans (120 Hz) koşullarında 1.47 A ve yüksek frekans (10 kHz) koşullarında 1.6905 A ripple akımı yönetebilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda yaygın şekilde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6905 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V