400SXC220MEFCSN30X35
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXC220MEFCSN
400SXC220MEFCSN30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXC220MEFCSN30X35, 220 µF kapasitanslı, 400 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilmekte ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. High frequency'de 1.426 A @ 10 kHz ve low frequency'de 1.24 A @ 120 Hz ripple current kapasitesi bulunan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.426 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V