400SXC220MEFC30X35
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXC220MEFC
400SXC220MEFC30X35 Hakkında
Rubycon 400SXC220MEFC30X35, 220µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine uygun radial, snap-in paket ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu komponent, -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.426 A ve 120 Hz'de 1.24 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, invertörler ve ses sistemlerinde kullanılır. Yüksek voltaj uygulamalarında kararlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.426 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V