400SXC180MEFC30X30
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXC180MEFC
400SXC180MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXC180MEFC30X30, 180 µF kapasitans ve 400V nominal voltaj değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipi ile through-hole montaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan komponentin, 10 kHz'de 1.0925 A ve 120 Hz'de 950 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0925 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V