400SXC150MEFC35X25
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400SXC150MEFC
400SXC150MEFC35X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400SXC150MEFC35X25, 150 µF kapasitansı ve 400V rated gerilim ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile standart elektrik uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı devre tasarımlarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montajı ile standart PCB tasarımlarına kolayca entegre edilebilir. 10 kHz'de 897 mA ve 120 Hz'de 780 mA ripple current kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 897 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 780 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V