400MXK820MEFC35X45
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXK820MEFC
400MXK820MEFC35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXK820MEFC35X45, 820 µF kapasitanslı ve 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüne sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömrü garantilidir. ±20% tolerans ve 3.472 A @ 10 kHz ripple current özelliği, yüksek frekanslı anahtarlama uygulamaları için uygundur. Through-hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolaylıkla entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.472 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V