400MXK560MEFCSN30X40
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXK560MEFCSN
400MXK560MEFCSN30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXK560MEFCSN30X40, 560µF kapasiteli 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan yüksek voltaj depolaması için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan bileşen, 10 kHz'de 2.968 A ve 120 Hz'de 2.12 A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.968 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V