400MXK470MEFC30X35
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXK470MEFC
400MXK470MEFC30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXK470MEFC30X35, 470 µF kapasitansına ve 400 V voltaj derecesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz'de 2.646 A ve 120 Hz'de 1.89 A ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.646 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V