400MXK270MEFCSN22X40
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXK270MEFCSN
400MXK270MEFCSN22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXK270MEFCSN22X40, 270 µF kapasitanslı 400 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketlemesi ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.184 A ve 120 Hz'de 1.56 A ripple akımı kapasitesine sahip olan komponent, güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.184 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V