400MXK270MEFC22X40
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXK270MEFC
400MXK270MEFC22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXK270MEFC22X40, 270 µF kapasitansa ve 400 V nominal gerilime sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. -25°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik ömrü bulunur. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 10 kHz'de 2.184 A ve 120 Hz'de 1.56 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.184 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V