400MXK180MEFCSN22X30
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXK180MEFCSN
400MXK180MEFCSN22X30 Hakkında
Rubycon üretimi 400MXK180MEFCSN22X30, 180 µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajı ile PCB'ye direk takılabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür süresi garantisi ile güç kaynakları, amplifikatörler, inverterler ve endüstriyel kontrol devreleri başta olmak üzere yüksek voltaj uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ve 1.666 A ripple current kapasitesi (10 kHz) sayesinde döngüsel yüklere karşı dirençlidir. -25°C ile 105°C arasında stabil çalışma aralığı sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.666 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V