400MXH820MEFCSN35X45
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXH820MEFCSN
400MXH820MEFCSN35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXH820MEFCSN35X45, 820 µF kapasitanslı ve 400 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa formatında sunulmaktadır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi sunar. 10 kHz'de 3.318 A ve 120 Hz'de 2.37 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı devrelerinde, filtreleme ve enerji depolama amaçlı kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.318 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V