400MXH680MEFCSN35X40
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400MXH680MEFCSN
400MXH680MEFCSN35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXH680MEFCSN35X40 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 680 µF kapasitans değeri ile 400V nominal voltajda çalışan bu komponent, through-hole radial montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 3.01 A ve 120 Hz'de 2.15 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması gibi alanlarda kullanılan bu snap-in kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.01 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V