400MXH680MEFCSN30X50
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXH680MEFCSN
400MXH680MEFCSN30X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXH680MEFCSN30X50, 680 µF kapasitanslı, 400V rated gerilimi ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip bu komponentin işletme sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasındadır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 3.374 A ve 120 Hz'de 2.41 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı için uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama alanlarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.374 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V