400MXH680MEFC35X40
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXH680M
400MXH680MEFC35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXH680MEFC35X40, 680 µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile PCB'ye doğrudan takılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür @ 105°C ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 3.01 A ve 120 Hz'de 2.15 A ripple current kapasitesi ile düşük ve yüksek frekans devrelerde stabilite sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.01 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V