400MXH560MEFCSN35X35
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXH560MEFCSN
400MXH560MEFCSN35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXH560MEFCSN35X35, 560 µF kapasitansı ve 400 V rated gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömrü garanti eder. 10 kHz'de 2.688 A ve 120 Hz'de 1.92 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında ve endüstriyel güç kaynağı, invertör, ve motor kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.688 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V