400MXH470MEFCSN25X50
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXH470MEFCSN
400MXH470MEFCSN25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXH470MEFCSN25X50, 470 µF kapasitans ve 400V nominal gerilim değerine sahip snap-in radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj türüne uygun olan kondansatör, 10 kHz'de 2.898 A ve 120 Hz'de 2.07 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda filtreleme ve enerji depolama işlemlerinde kullanılan güvenilir bir komponentdir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.898 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V