400MXH220MEFC25X30
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXH220MEFC
400MXH220MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXH220MEFC25X30, 220 µF kapasitansına ve 400 V rated gerilime sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılır. 10 kHz'de 1.82 A ve 120 Hz'de 1.3 A ripple akımı taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V