400MXG68MEFCSN20X25
CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXG68MEFCSN
400MXG68MEFCSN20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXG68MEFCSN20X25, 68 µF kapasitansa ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket türüyle Through Hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 3000 saatlik ömür değerine sahip olan bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans, 10 kHz'de 966 mA ve 120 Hz'de 690 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 966 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V