400MXG560MEFCSN30X50
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXG560MEFCSN
400MXG560MEFCSN30X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXG560MEFCSN30X50 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 560 µF kapasitans ve 400 V nominal gerilimle tasarlanmıştır. Through hole montaj tipinde radial can snap-in paketlemesiyle sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunan komponen, düşük frekans (120 Hz'de 2.28 A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 3.192 A) ripple akımı parametreleriyle endüstriyel ve ticari elektronik cihazlarda, güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.192 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V