400MXG180MEFCSN25X30
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXG180MEFCSN
400MXG180MEFCSN25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXG180MEFCSN25X30, 180 µF kapasitansına sahip yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile güç kaynakları, inverter devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Through-hole radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye direk monte edilebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında, 10 kHz'de 1.68 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygun bir çözümdür.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V