400MXG180MEFCSN22X35
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXG180MEFCSN
400MXG180MEFCSN22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXG180MEFCSN22X35 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180 µF kapasitans değeri ile 400V rated voltage özelliğine sahiptir. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile through hole montajı destekler. Geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-25°C ~ 105°C) kullanılabilir ve 3000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, general purpose uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10 kHz'de 1.708 A ve 120 Hz'de 1.22 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Endüstriyel ve tüketim elektroniği devreleri için uygun bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.708 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V