400MXC68MEFCSN20X30
CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC68MEF
400MXC68MEFCSN20X30 Hakkında
Rubycon üretimi 400MXC68MEFCSN20X30, 68 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Radial montaj türüne sahip olup Snap-In kutu paketi ile üretilmiştir. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 784 mA ripple akım özelliğine sahip olan komponentin 120 Hz'de ripple akım değeri 560 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 784 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V