400MXC560MEFC35X45
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC560MEFC
400MXC560MEFC35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXC560MEFC35X45, 560 µF kapasitansına ve 400V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paketinde gelen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresine sahiptir. 10 kHz'de 2.968 A ve 120 Hz'de 2.12 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.968 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V