400MXC47MEFCSN22X25
CAP ALUM 47UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC47MEF
400MXC47MEFCSN22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXC47MEFCSN22X25, 47µF kapasitanslı ve 400V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in tipi montaj özelliğine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip komponen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V