400MXC330MEFCSN35X30
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC330MEFCSN
400MXC330MEFCSN35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXC330MEFCSN35X30, 330 µF kapasitansına ve 400V rated voltajına sahip snap-in radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. -25°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilen bu bileşen, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeriyle özelleştirilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine sahip olan cihaz, 10 kHz'de 2.016 A ve 120 Hz'de 1.44 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.016 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V