400MXC330MEFCSN30X40
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC330MEFCSN
400MXC330MEFCSN30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXC330MEFCSN30X40, 330µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 2.016 A, 120 Hz'de 1.44 A ripple current taşıyabilir. Through-hole montaj türüne sahip olan komponent, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik cihazlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.016 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V