400MXC330MEFC30X40
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC330M
400MXC330MEFC30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXC330MEFC30X40, 330 µF kapasitansa sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz frekansında 2.016 A ve 120 Hz frekansında 1.44 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montajı için uygun olup, polarize bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.016 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V