400MXC270MEFC35X30
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC270MEFC
400MXC270MEFC35X30 Hakkında
Rubycon üretimi 400MXC270MEFC35X30, 270µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.708A, 120 Hz'de 1.22A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, konverterler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılan polarize kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.708 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V