400MXC220MEFCSN30X30
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC220MEF
400MXC220MEFCSN30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXC220MEFCSN30X30, 220µF kapasitanslı ve 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa yapısına sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen ürün, 10 kHz'de 1.54 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple current özellikleri taşımaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ac/dc dönüştürücü uygulamalarında kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V