400MXC220MEFC30X30
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC220MEFC
400MXC220MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXC220MEFC30X30, 220 µF kapasitans ve 400 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan takılabilir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantiler. 1.54 A @ 10 kHz ve 1.1 A @ 120 Hz ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve stabilizasyon devrelerinde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V