400MXC220MEFC25X40
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400MXC220M
400MXC220MEFC25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXC220MEFC25X40, 220 µF kapasitansa ve 400 V rated gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi verir. 10 kHz'de 1.54 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V