400MXC220MEFC22X50
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC220MEFC
400MXC220MEFC22X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXC220MEFC22X50, 220 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal çalışma gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa şekline sahiptir. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.54 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple akım kapasitesi vardır. Toleransı ±20%'dir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel elektronik uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V