400MXC180MEFC30X30
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC180MEFC
400MXC180MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXC180MEFC30X30, 180 µF kapasitansa sahip 400V voltaj değerine uygun bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile Through Hole montajına uygun tasarlanmıştır. 105°C'de 3000 saatlik ömür sertifikası bulunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışır. 10 kHz'de 1.33 A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 950 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerance ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Güç kaynakları, invertörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.33 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V