400MXC150MEFCSN22X40
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC150MEFCSN
400MXC150MEFCSN22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXC150MEFCSN22X40, 150 µF kapasitansa ve 400 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışmaktadır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi, ±20% tolerans ve 10 kHz'de 1.232 A ripple akımı özellikleri ile karakterize edilir. Through-hole montaj türü sayesinde PCB'lere doğrudan lehimlenir. Güç kaynakları, frekans kompanzasyonu, filtre devrelerine ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.232 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V