400MXC120MEFC22X35
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC120MEFC
400MXC120MEFC22X35 Hakkında
Rubycon 400MXC120MEFC22X35, 120 µF kapasitansına sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında stabil çalışma performansı gösterir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz yüksek frekansda 1.05 A, 120 Hz düşük frekansda 750 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V