400MXC100MEFCSN20X35
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
400MXC100MEFCSN
400MXC100MEFCSN20X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400MXC100MEFCSN20X35, 100 µF kapasitans ve 400 V rated voltage ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipi ile through-hole montaj imkanı sunar. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. 10 kHz'de 805 mA ve 120 Hz'de 700 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 805 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V