400LSU6800MEFC77X151
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
400LSU6800MEFC
400LSU6800MEFC77X151 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400LSU6800MEFC77X151, 6800 µF kapasitansla ve 400V nominal gerilimle tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount yapılmaya uygun bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür talep eden ortamlara uygun tasarlanmıştır. 10 kHz'de 26.88 A ve 120 Hz'de 19.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -25°C ile +85°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V