400LSU6800M77X151
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
400LSU6800M77X151
400LSU6800M77X151 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400LSU6800M77X151, 6800 µF kapasitansına ve 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tasarımı ile güç kaynakları, büyük güç invertörleri ve endüstriyel elektrik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 85°C işletme sıcaklığında 5000 saatlik ömür süresine sahiptir. 10 kHz frekansında 26.88 A, 120 Hz'de 19.2 A ripple akımı kapasitesiyle düşük ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V