400LSU4700MEFC77X121
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
400LSU4700MEFC
400LSU4700MEFC77X121 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400LSU4700MEFC77X121, 4700 µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli radial can paketinde sunulan bu bileşen, ±20% tolerans ile çalışır. 85°C'de 5000 saatlik ömür süresi ile belirtilen bu kondansatör, -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 10 kHz'de 22.12 A ve 120 Hz'de 15.8 A ripple current değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel cihazlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V