400LSU2200M51X148
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
400LSU2200M51
400LSU2200M51X148 Hakkında
Rubycon 400LSU2200M51X148, 2200 µF kapasitanslı, 400V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tipi bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik yaşam süresi garantilenerek tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde filtre ve enerji depolaması görevini yerine getirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V