400LSU2200M51X130
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
400LSU2200M51X130
400LSU2200M51X130 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400LSU2200M51X130, 2200 µF kapasitansa sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount olarak tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial can tipinde gövdesi ve screw terminal bağlantı noktaları sayesinde endüstriyel ve profesyonel elektronik cihazlarda kolay entegrasyonu sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V