400LSQ820MEFC36X98
CAP ALUM 820UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
400LSQ820MEFC
400LSQ820MEFC36X98 Hakkında
Rubycon 400LSQ820MEFC36X98, 820 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değerini korur. 85°C'de 3000 saat ömür süresi ile kaliteli performans sunmaktadır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen bu komponentin ripple current kapasitesi 120 Hz'de 3.4 A ve 10 kHz'de 4.012 A'dir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanım görmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.012 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V