400LSQ3300MNB64X119
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
400LSQ3300MNB
400LSQ3300MNB64X119 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400LSQ3300MNB64X119, 3300 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına uygun olan bu komponent, genel amaçlı kullanımlar için tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 3000 saat ömür süresi bulunan kondansatör, 10 kHz'de 11.21 A ve 120 Hz'de 9.5 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, endüstriyel şarjcılar ve yüksek voltajlı filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. Cihaz yaşlandığında tahrif edilmiş fakat harita kodu müteakip.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Last Time Buy
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.21 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V