400LSQ3300MEFC64X119
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
400LSQ3300MEFC
400LSQ3300MEFC64X119 Hakkında
Rubycon 400LSQ3300MEFC64X119, 3300 µF kapasitanslı 400V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tipi tasarımıyla güç kaynakları, konvertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan genel amaçlı bir komponenttir. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilen ve 85°C'de 3000 saat ömür ile tasarlanmıştır. 10 kHz'de 11.21 A ve 120 Hz'de 9.5 A ripple akım kapasitesi ile yüksek güç uygulamalarında stabilizasyon ve filtreleme görevini yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.21 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V