400LSQ1200M51X83
CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
400LSQ1200M
400LSQ1200M51X83 Hakkında
Rubycon 400LSQ1200M51X83, 1200 µF kapasitanslı, 400 V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tipi paket ile fiziksel montajı sağlar. ±20% tolerans ile tasarlanmış, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik yaşam süresi sunar. 10 kHz'de 4.956 A, 120 Hz'de 4.2 A ripple akım kapasitesi ile yüksek güç uygulamalarında kullanılır. Genel amaçlı elektronik cihazlarda, güç kaynakları ve endüstriyel devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.956 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V