400LSG6800M90X141
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
400LSG6800M
400LSG6800M90X141 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 400LSG6800M90X141, 6800 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, chassis mount tipi vida terminali ile kuruluma uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömürlü tasarıma sahiptir. Ripple current özelliği 10 kHz'de 25,2 A ve 120 Hz'de 18 A'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Screw terminal bağlantısı sayesinde hızlı ve güvenli montaj sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V